System Fibaro - Inteligentny Dom Żywiec

System inteligentnego domu Fibaro to nowoczesna technologia dostępna dla klientów z całej Polski - także z Żywca. Zestaw niewielkich modułów z łatwością uczyni Państwa dom prawdziwie inteligentnym budynkiem, dostosowującym się do potrzeb swoich mieszkańców.

Za pomocą inteligentnych instalacji Fibaro można w prosty sposób zautomatyzować liczne działania, które każdy z Państwa codziennie musi wykonywać. Otwieranie bramy, włączanie oświetlenia, uruchamianie klimatyzacji czy zarządzanie multimediami możliwe jest za pomocą jednej tylko aplikacji zainstalowanej na telefonie lub tablecie. Aby ją uruchomić, nie trzeba nawet przebywać w budynku. Inteligentnym domem można sterować nawet z drugiego końca świata. Jest to rozwiązanie znacząco wpływające na bezpieczeństwo - przebywając na wakacjach, zostaną Państwo poinformowani natychmiast, gdyby w domu zaszło jakieś niepokojące zdarzenie.

Dzięki bezprzewodowej technologii Z-Wave moduły mogą być montowana w dowolnej części budynku bez konieczności ingerencji w jego strukturę. System Fibaro jest kompatybilny z każdą instalacją elektryczną i można go dowolnie rozbudowywać.

Ile kosztuje system Fibaro?

Cena inteligentnego domu zależna jest od kilku czynników: przede wszystkim od Państwa potrzeb w zakresie automatyki domu, ale również od powierzchni budynku oraz liczby urządzeń. W doborze najbardziej optymalnej konfiguracji z chęcią pomogą nasi specjaliści - odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą tak zaplanować instalację, by była nie tylko funkcjonalna, ale również atrakcyjna cenowo. Zapraszamy wszystkich klientów z Żywca do zapoznania się z pełną ofertą systemu Fibaro.