System Fibaro - Inteligentny Dom Zabrze

Nowoczesne rozwiązania inteligentnego domu Fibaro dostępne są dla klientów z całej Polski, w tym z Zabrza. System Fibaro to gwarancja domu na miarę XXI wieku - wygodnego i stale poznającego Państwa potrzeby.

Dzięki inteligentnej instalacji Fibaro mogą Państwo z łatwością zarządzać wieloma urządzeniami naraz. Za pomocą aplikacji zainstalowanej na telefonie lub tablecie można jednocześnie uruchamiać oświetlenie, otwierać bramę czy włączać klimatyzację. Aby to robić, nie trzeba przebywać w domu - systemem Fibaro można sterować nawet z drugiego końca świata. Możliwe jest także takie zaprogramowanie systemu, by w zależności od warunków atmosferycznych czy pory dnia wykonał zlecone czynności samodzielnie - na przykład by nie uruchamiał zraszaczy w ogrodzie, jeśli poprzedniej nocy spadł deszcz lub zmniejszył ogrzewanie, jeśli temperatura za oknem jest powyżej zera.

Bezprzewodowa technologia Z-Wave umożliwia montaż urządzeń w dowolnym miejscu w budynku, bez ingerowania w jego strukturę. Jest również kompatybilna z każdą instalacją elektryczną. Położenie modułów można w każdej chwili zmienić, a ich liczbę powiększyć.

Ile kosztuje system Fibaro?

Aby poznać cennik inteligentnej instalacji, zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami, którzy chętnie pomogą Państwu w doborze najlepszej konfiguracji. Koszt systemu Fibaro zależny jest przede wszystkim od Państwa indywidualnych potrzeb, ale na jego cenę ma wpływ także wielkość budynku, w którym będzie zamontowany, oraz liczba urządzeń.