System Fibaro - Inteligentny Dom Tychy

Inteligentny budynek to taki, który jest nie tylko wygodny i funkcjonalny, ale również stale uczy się reagować na Państwa potrzeby. Klientom poszukującym rozwiązań tego typu polecamy system inteligentnego domu Fibaro - innowacyjne rozwiązanie w dziedzinie automatyki domowej. System Fibaro dostępny jest w całej Polsce, także w Tychach.

Sterowanie systemem Fibaro jest banalnie proste, a do tego możliwe z każdego miejsca na ziemi. Wystarczy aplikacja zainstalowana na telefonie lub tablecie - dzięki niej można jednocześnie zarządzać wieloma urządzeniami na raz, na przykład uruchamiać klimatyzację lub oświetlenie, otwierać bramę, włączać telewizor czy zraszacze w ogrodzie. System zadba również o bezpieczeństwo Państwa domu, gdy nikogo nie będzie w pobliżu - na jego wyposażenie składają się bowiem czujniki dymu, ruchu czy zalania.

Bezprzewodowa technologia Z-Wave umożliwia swobodny montaż modułów w całym budynku, bez ingerowania w jego strukturę. Technologia ta jest kompatybilna z każdą instalacją elektryczną. Dzięki nieskomplikowanemu procesowi instalacji system Fibaro można dowolnie rozbudowywać o kolejne moduły.

Ile kosztuje system Fibaro?

Cena inteligentnego domu zależna jest przede wszystkim od Państwa potrzeb w zakresie automatyki domowej. Dodatkowo wpływ na koszt systemu Fibaro ma także powierzchnia budynku, w którym inteligentna instalacja ma być zamontowana oraz liczba urządzeń. Nasi przedstawiciele z chęcią odpowiedzą na Państwa pytania, przedstawią cennik i pomogą dobrać optymalną konfigurację. Serdecznie zapraszamy klientów z Tych do skorzystania z naszej oferty inteligentnego domu.