System Fibaro - Inteligentny Dom Siemianowice Śląskie

System Fibaro to nowoczesna technologia z zakresu automatyki domowej, dostępna dla klientów z całej Polski, między innymi z Siemianowic Śląskich. Umożliwia sprawne i wygodne sterowanie całym domem i uruchamianie wielu urządzeń naraz bez konieczności ciągłego przemieszczania się pomiędzy nimi. Dzięki systemowi Fibaro inteligentnym budynkiem można sterować za pomocą jednej aplikacji - nawet znajdując się wiele kilometrów od niego.

System inteligentnego domu Fibaro to możliwość jednoczesnego sterowania oświetleniem, ogrzewaniem lub multimediami, uruchamiania rolet czy otwierania bramy. To także gwarancja bezpieczeństwa - system wyposażony jest w czujniki, między innymi ruchu, dymu czy zalania. Nowoczesna, bezprzewodowa technologia Z-Wave pozwala na montaż urządzeń w dowolnym miejscu w domu bez konieczności ingerencji w strukturę budynku, jest także kompatybilna ze wszystkimi instalacjami elektrycznymi.

Jaki jest koszt systemu Fibaro?

Nasi przedstawiciele z przyjemnością udzielą Państwu porad dotyczących doboru optymalnej konfiguracji systemu Fibaro. Cena inteligentnej instalacji zależy w dużej mierze od Państwa indywidualnych potrzeb w zakresie automatyki domowej, ale również od powierzchni budynku czy liczby urządzeń. System Fibaro można w każdej chwili rozbudować o kolejne moduły.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z opiniami na temat inteligentnych budynków Fibaro. Klientów z Siemianowic Śląskich zainteresowanych cennikiem zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.