System Fibaro - Inteligentny Dom Rybnik

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą systemu inteligentnego domu Fibaro, dostępnego dla klientów z całej Polski, w tym z Rybnika. Dzięki systemowi Fibaro dom stanie się nie tylko wygodniejszym i bardziej przyjaznym miejscem do życia, ale również będzie się uczył Państwa nawyków.

System Fibaro to zestaw niewielkich modułów, których liczbę można stale zwiększać. Dzięki nim zarządzanie domem staje się niezwykle proste - można jednocześnie uruchamiać ogrzewanie i oświetlenie, zarządzać multimediami, otwierać bramę czy włączać zraszacze w ogrodzie. Sterowanie odbywa się za pomocą aplikacji zainstalowanej na telefonie lub tablecie. Oznacza to, że nie trzeba stale się przemieszczać, by włączyć kilka różnych urządzeń, co więcej - nie trzeba nawet przebywać w domu. Inteligentnym budynkiem można sterować nawet przebywając wiele kilometrów od miejsca zamieszkania.

Nowoczesna, bezprzewodowa technologia Z-Wave pozwala na sprawny i samodzielny montaż urządzeń bez ingerowania w strukturę budynku. Jest ponadto kompatybilna z każdą, nawet najstarszą instalacją elektryczną.

Koszt systemu Fibaro

Na cenę inteligentnego domu sterowanego systemem Fibaro mają wpływ przede wszystkim Państwa potrzeby w zakresie automatyki budynku. Pod uwagę brana jest także liczba urządzeń i powierzchnia domu lub mieszkania. Zapewniamy profesjonalne doradztwo naszych konsultantów, którzy pomogą dobrać inteligentną instalację w taki sposób, że będzie nie tylko skuteczna, ale również atrakcyjna cenowo. Zachęcamy do zapoznania się z opiniami na temat systemu Fibaro. Aby uzyskać informacje dotyczące cennika, zapraszamy klientów z Rybnika do kontaktu z naszymi przedstawicielami.