System Fibaro - Inteligentny Dom Ruda Śląska

Klientom poszukującym nowoczesnych rozwiązań z zakresu automatyki domowej polecamy system inteligentnego domu Fibaro. System Fibaro dostępny jest dla użytkowników z całej Polski, także z Rudy Śląskiej. Świetnie sprawdzi się w mieszkaniach, jak i w dużych domach jednorodzinnych.

Fenomen inteligentnych instalacji Fibaro opiera się na zespole modułów, dzięki którym można swobodnie zarządzać wieloma urządzeniami naraz za pomocą jednej tylko aplikacji, zainstalowanej na telefonie lub tablecie. Nie trzeba nawet przebywać w domu - systemem Fibaro można zarządzać choćby z drugiego końca kraju. Prosty interfejs aplikacji umożliwia jednoczesne zarządzanie oświetleniem, ogrzewaniem czy multimediami, otwieranie bram, uruchamianie zraszaczy w ogrodzie czy rolet.

Bezprzewodowa technologia Z-Wave pozwala na montaż systemu bez ingerowania w strukturę budynku i jest kompatybilna z każdą instalacją elektryczną.

Ile kosztuje system Fibaro?

Na cenę systemu Fibaro składają się takie czynniki jak powierzchnia budynku i liczba modułów. Jednak koszt zależy przede wszystkim od Państwa indywidualnych potrzeb w zakresie inteligentnego budynku. Oferujemy profesjonalne doradztwo naszych konsultantów, dzięki którym instalacja będzie nie tylko funkcjonalna, ale i atrakcyjna cenowo. Serdecznie zapraszamy klientów z Rudy Śląskiej do zapoznania się z cennikiem i opiniami na temat systemu Fibaro.