System Fibaro - Inteligentny Dom Katowice

System inteligentnego domu Fibaro to nowoczesne rozwiązanie z zakresu automatyki budynku, skierowane do klientów z całej Polski, także z Katowic. Współpracujące ze sobą moduły, którymi można zarządzać za pomocą jednej aplikacji na telefonie lub tablecie, uczynią dom oszczędniejszym, wygodniejszym i dopasowanym do Państwa potrzeb.

System Fibaro to między innymi możliwość uruchamiania dowolnych sprzętów w domu bez ciągłego przemieszczania się, sterowanie ogrzewaniem i oświetleniem, otwieranie i zamykanie bram, rolet czy też włączanie systemu nawadniania ogrodu. Fibaro oferuje także różnego rodzaju czujniki: dymu, ruchu, zalania lub temperatury. Instalacja systemu Fibaro to gwarancja bezpiecznego, inteligentnego budynku, który uczy się naszych potrzeb.

Nowoczesna, bezprzewodowa technologia Z-Wave, kompatybilna nawet z najstarszą instalacją elektryczną, pozwala na bezinwazyjną instalację i sterowanie wszystkimi urządzeniami elektrycznymi w obrębie domu bez ingerencji w infrastrukturę budynku.

Koszt systemu Fibaro

System Fibaro można stopniowo rozbudowywać - składa się on z wielu współpracujących ze sobą modułów. Cena systemu Fibaro będzie zależna od liczby urządzeń, powierzchni domu oraz Państwa indywidualnych potrzeb. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą w doborze optymalnego zestawu, który najlepiej zrealizuje Państwa potrzeby w zakresie automatyki domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą systemu inteligentnego domu Fibaro w Katowicach.