System Fibaro - Inteligentny Dom Jaworzno

Oferta systemu inteligentnego domu Fibaro skierowana jest do klientów z całej Polski, w tym z Jaworzna i okolic. System Fibaro pozwala na sterowanie urządzeniami w całym domu bez konieczności przemieszczania się. Mogą Państwo w jednym momencie sterować ogrzewaniem i oświetleniem, otwierać bramę, uruchamiać rolety i zraszacze w ogrodzie - a to wszystko za pomocą aplikacji dostępnej na tablecie lub telefonie. Dodatkowo Fibaro wyposaża dom w różnego rodzaju czujniki, między innymi czujnik dymu, ruchu czy zalania.

Zastosowana w modułach bezprzewodowa technologia Z-Wave jest kompatybilna z każdą instalacją elektryczną i pozwala na rozmieszczenie ich w całym budynku oraz dowolną zmianę położenia. Instalacja modułów nie wymaga ingerencji w strukturę domu.

Ile kosztuje system Fibaro?

Na cenę systemu Fibaro ma wpływ zarówno powierzchnia budynku, jak i liczba modułów, ale przede wszystkim Państwa potrzeby w zakresie automatyki domu. System Fibaro może być dowolnie rozbudowywany, w każdej chwili można dokupić do niego kolejne moduły. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą Państwu w doborze najlepszego rozwiązania, które nie tylko spełni Państwa oczekiwania w zakresie inteligentnego budynku, ale też będzie atrakcyjne cenowo. W celu zapoznania się z dokładnym cennikiem inteligentnych instalacji Fibaro dla klientów z Jaworzna zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz na naszej stronie.