System Fibaro - Inteligentny Dom Gliwice

System Fibaro to możliwość uzyskania oszczędnego, inteligentnego budynku, który stale uczy się Państwa potrzeb. Oferta inteligentnego domu dostępna jest dla klientów z całej Polski, w tym z Gliwic i okolicznych miejscowości.

W ramach systemu Fibaro uzyskają Państwo możliwość sterowania wieloma urządzeniami naraz w całym domu bez konieczności przemieszczania się. Oznacza to włączanie i wyłączanie oświetlenia, ogrzewania czy multimediów, otwieranie i zamykanie bramy lub sterowanie roletami - a to wszystko za pomocą jednej aplikacji zainstalowanej na telefonie lub komputerze.

Zastosowana w systemach Fibaro bezprzewodowa technologia Z-Wave pozwoli na instalację poszczególnych modułów w całym domu bez konieczności ingerowania w infrastrukturę budynku. Moduły są kompatybilne z każdą instalacją elektryczną, ich liczbę można stale zwiększać, a położenie zmieniać bez ograniczeń.

Ile kosztuje system Fibaro?

Koszt systemu Fibaro zależy w dużej mierze od powierzchni budynku oraz liczby urządzeń, ale przede wszystkim - od Państwa indywidualnych potrzeb w zakresie automatyki domu. Nasi pracownicy z przyjemnością pomogą w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania, które nie tylko spełni Państwa oczekiwania w stosunku do inteligentnej instalacji, ale także będzie atrakcyjne cenowo. W celu przygotowania dokładnej wyceny na system inteligentnego domu dla klientów z Gliwic zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz dostępny na stronie.