System Fibaro - Inteligentny Dom Częstochowa

System inteligentnego domu Fibaro jest najnowocześniejszym rozwiązaniem z dziedziny automatyki domu dostępnym dla klientów z całej Polski, w tym z Częstochowy i okolicznych miejscowości. Inteligentny budynek to możliwość sterowania wieloma urządzeniami naraz bez konieczności przemieszczania się, za pomocą jednej aplikacji zainstalowanej na telefonie lub laptopie. To dom oszczędny, wygodny i uczący się Państwa potrzeb.

System Fibaro składa się z wielu modułów, umożliwiających między innymi sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i multimediami, uruchamianie podlewania ogrodu czy otwieranie i zamykanie bram. Wyposażony jest także w różnego rodzaju czujniki, między innymi ciepła, ruchu i zalania. Nowoczesna, bezprzewodowa technologia Z-Wave umożliwia szybką instalację modułów i sterowanie nimi w całym domu bez ingerencji w infrastrukturę budynku. Jest kompatybilna z nawet najstarszą instalacją elektryczną.

Jaki jest koszt systemu Fibaro?

Cena systemu Fibaro zależy przede wszystkim od Państwa potrzeb w zakresie automatyki domu, ale także od powierzchni budynku i liczby urządzeń. Nasi przedstawiciele chętnie pomogą w doborze najbardziej optymalnego rozwiązania, tak aby inteligentna instalacja była nie tylko atrakcyjna cenowo, ale również spełniała wszystkie Państwa wymagania. W celu zapoznania się ze szczegółowym cennikiem dla systemu Fibaro w Częstochowie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub poprzez formularz na stronie.