System Fibaro - Inteligentny Dom Bytom

System inteligentnego domu Fibaro to najbardziej zaawansowane rozwiązanie w dziedzinie automatyki domowej, dostępne dla klientów z całej Polski, w tym także z Bytomia. Pozwala na zintegrowanie wszystkich urządzeń oraz instalacji w domu i sterowanie nimi za pomocą jednej tylko aplikacji na telefonie lub tablecie. Bezprzewodowa technologia Z-Wave umożliwia szybką instalację modułów sterujących bez ingerencji w infrastrukturę domu.

Za pomocą inteligentnych instalacji Fibaro można uczynić dom nie tylko bezpieczniejszym, ale i wygodniejszym. System umożliwia sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i multimediami, otwieranie bram, uruchamianie zraszaczy czy telewizora oraz wiele innych czynności. Fibaro poinformuje nas, jeśli nie uzbroiliśmy alarmu lub nie wyłączyliśmy światła. Inteligentny dom czuwa i uczy się naszych nawyków.

Cena systemu Fibaro

Najważniejszymi czynnikami wpływającymi na koszt systemu Fibaro są powierzchnia budynku oraz Państwa indywidualne potrzeby. System nie wymaga jednorazowego montażu, można go stale rozbudowywać o kolejne moduły. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą dobrać najlepsze rozwiązanie, które pozwoli na uzyskanie inteligentnego budynku w optymalnej cenie. Zapraszamy do skorzystania z oferty Fibaro w Bytomiu.