System Fibaro - Inteligentny Dom Bielsko Biała

System Fibaro to gwarancja najbardziej zaawansowanego rozwiązania w dziedzinie automatyki budynków, dostępnego dla klientów z całej Polski, także z Bielska-Białej. Pozwala na zarządzanie wszystkimi urządzeniami i instalacjami bez konieczności ciągłego przemieszczania się - wystarczy mieć w ręku tablet lub telefon z zainstalowaną aplikacją. Dzięki systemowi inteligentnego domu Fibaro łączymy wszystkie urządzenia w jedną sieć - w ten sposób możemy sterować oświetleniem, ogrzewaniem i multimediami, otwierać bramę czy uruchamiać podlewanie ogrodu.

Innowacyjna bezprzewodowa technologia Z-Wave pozwala na prosty i szybki montaż wszystkich modułów i sterowanie nimi na terenie całego domu bez ingerowania w strukturę budynku. System Fibaro jest kompatybilny z każdą, nawet najstarszą instalacją elektryczną.

Ile kosztuje system Fibaro?

Cena systemu Fibaro zależna jest od liczby modułów, powierzchni domu oraz Państwa indywidualnych potrzeb. Nasi pracownicy z chęcią pomogą wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie, które zapewni Państwu inteligentną instalację w atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą systemu inteligentnego domu Fibaro w Bielsku-Białej.